Close
Type at least 1 character to search
Back to top

Kaip surasti

Vytautas Tattoo, Pramonės pr. 4H, Kaunas, Lietuva

Antras aukštas
info@vytautastattoo.com
+370 657 95025

Sveiki atvykę į mano jaukią mažą tatuiruočių studiją, įsikūrusią Kauno pramoninio rajono širdyje! Žinau, žinau, galbūt galvojate: „Ką tatuiruočių vieta veikia tarp visų šių gamyklų ir kaminų ir vamzdžių einančių virš gatvių? Na, leiskite man pasakyti, kad aš čia tam, kad į šią smėlėtą aplinką įneščiau šiek tiek meno ir grožio. Po daugybės kelionių į New York'ą įsimylėjau industrinęs erdves ir atradau Brooklyn'ą pačiam Kaune. 

Mano studija yra moderni, minimalistinė erdvė, kurioje viskas pritaikyta kurti mikrorealizmo tatuiruotes. Ir kai sakau „mano studija“, turiu galvoje – aš vienintelis čia darau tatuiruotes, todėl sulauksite nedalomo mano dėmesio ir kūrybiškumo. Be to, kadangi pastatas anksčiau buvo ligoninė, galite būti tikri, kad taikome aukščiausius higienos standartus.

Nemeluosiu – norint patekti pas mus, gali prireikti kūrybiško manevravimo per duobes. Tačiau galvokite apie tai kaip apie mažą nuotykį dar net prieš įeidami į studiją. Ir kai būsite viduje, jausitės tarsi patekę į visiškai naują pasaulį. Jis tylus, jaukus ir sukurtas taip, kad atsipalaiduotumėte ir įkvėptumėte.

Bet užteks apie erdvę – pakalbėkime apie tatuiruotes. Mikrorealizmas yra mano aistra, ir man patinka kurti meną, kuris atrodo tarsi atgyja ant jūsų odos. Nuo jūsų artimųjų portretų iki sudėtingų gamtos scenų iki siurrealistinių sapnų peizažų – turiu įgūdžių ir vaizduotės, kad jūsų svajonės dėl tatuiruotės taptų realybe.

Taigi, jei ieškote unikalios tatuiruotės patirties, kurioje pramoninis kruopštumas derinamas su meniškumu, apsilankykite pas mus. Pažadu, kad nepasigailėsite.
  • Yra keli atvažiavimo būdai. Rekomenduočiau atvažiuoti pažymėtu raudona linija, nes Google maps dažnai veda per sudėtingesnį pravažiavimą, kuriuo sunkiau pravažiuoti mašina (nuotraukoje pažymėti X ženklu).
  • Aplink pastatą rasite 3 parkavimo aikšteles kuriose galite parkuotis. Žiūrėti nuotrauką žemiau, kur parkavimo vietos pažymėtos žalia spalva.
  • Mane rasite antrame aukšte, antras kabinetas po kaire su logotipų Vytautas Tattoo. 
MANE RASITE ANTRAME AUKŠTE

Jeigu reikėtų pagalbos surasti prašau skambinkite: 

+370 657 95025