Close
Type at least 1 character to search
Back to top

INFORMACIJA IR TAISYKLĖS

Norėdami pasidaryti tatuiruotę pas mane prašau užpildyti naujos tatuiruotės užklausą

Pilnai apibūdinkite savo tatuiruotės idėją ir kurioje kūno vietoje norėtumėt pasidaryti tatuiruotę. 

Pridėkite nuotraukas, ką norėtumėt naudoti tatuiruotės kūrimo inspiracijai. 

Atkreipkite dėmėsį, kad  nekopijuosim kitų meistrų sukurtų tatuiruočių. Galime jas aptarti kodėl patinka atskiri motyvai ir kaip tai galima tai  perteikti mano tatuiruojamu stiliumi. 

 

Svarbu, kad atsiųstumėte pakankamai informacijos, kad galėčiau suprasti ar tatuiruotės projektas yra mano stiliaus, kad galėčiau juo apsiimti daryti prieš pasiskiriant laiką pasidaryti konsultacijai. Jeigu tatuiruotės dizainas yra ne mano stiliaus, parekomenduosių meistrą, kuris dirba ir daro tokio stiliaus tatuiruotes. 

Konsultacijas darau gyvai arba internetu. Konsultacijos metu dėlioju dizaina per kompiuterį kartu su klientų ant norimos  kūno vietos, ir aptariame kokia kompoziciją geriausiai tiktų turimai įdėjai. Tai proga klientui pamatyti ar jo sugalvota idėja ištiesų gerai atirdodytų ir aptarti visus minusius, bei galimus jų sprendimo būdus. 

Galutinis dizainas kaikuriais atvėjais gali užtrukti ir 12 valandų kūrimo ir  dėl to labai svarbu, kad konsultacijos metu pasakytumėt viską, ką norėtumėt matyti galutiniam tatuiruotės variantel


Galutinius tatuiruotės dizainas nėra siunčiamas anksčiau laiko  parodyti ir yra pateikiamas tatuiruotės darymo dieną. 

 

Didesniems ir labiau sudėtingesniems projektams galime praleisti ir 3-4 valandas mąstydami ir bandydami sugalvoti geriausius variantus. Prieš pradedant konsultaciją didesniam projektui yra reikalingas 300 eurų depozitas, kuris nuskaičiuojamas nuo galutininės tatuiruotės sesijos kainos. 

Valandinis įkainis 100 eurų  2022 01 01 – 2022 12 01

 

Laikas pradedamas skaičiuoti, kai aptariamas tatuiruotės dizainas ir abi pusės yra patenkintos dėl tatuiruotės dizaino eskizo. Į valandinį įkainį įeina tatuiruotės eskizo trafareto pasiruošimas, tatuiruotės eskizo dydžio ir vietos ieškojimas, darbo vietos pasiruošimas ir susitvarkymas, reikiamos pertraukos tatuiravimo metu ir tatuiravimas;

• Nustatyti tiksliai, kiek taturiuotė kainuos yra labai sudėtinga iš anksto, nes kiekvienas priešinys yra unikalus. Kuo tatuiruotė daroma detalesnė ir su plonesnėm lijinomis, tuo ilgiau laiko užtruks tatuiravimas.

Jeigu turite konretų biudžetą skirtą tatuiruotei ir norite į jį tilpti prašau praneškite iš anksto. Kiekvieno žmogaus oda yra skirtinga ir tam tikrais atvėjais ant skirtingu odu, tai pačiai tatuiruotei gali užtrukti dvigubai ilgiau padaryti. Taip pat tatuiravimo laiką gali prailginti sudėtingesnės tatuiravimo vietos, kurios smarkiai įsitempia ir reikalauja daugiau pastangu ir susikaupimo. Tokios vietos: šonkauliai, kelias, alkūnė, bicepso vidinė dalis, pirštai, plaštaka, aplink pažasti, vietos, kur sukasi dizainas aplinkui, pėdos ir tt;

Minimali tatuiruotės kaina 100 eurų.  Paprastai padaryti nors ir labai labai mažą tatuiruotę užtunka laiko  – tatuiruotės pasiruošimas, vienkartiniai įrankiai, ištatuiravimas ir susitvarkymas užtrunka apie valandą. Dėlto dažnai rekomenduočiau darytis kelias mažas tatuiruotes iš karto, norint sutaupyti sau ir meistrui laiko.

Specilizuojuosi daryti labai detalias ir smulkias tatuiruotes su 1 adatos dydžio linijomis ( single needle tattoo) ir tai yra pati ploniausia įmanoma linija, kokią galima ištatuiruoti ir tokia technika dirbant užtrunka beveik dvigubai ilgiau, nei darant su 3 adatų linija. Vienos linijos adatos tatuiruotės yra labai retos ir turėsite vieną detaliausių tatuiruočių Lietuvoje. 

Darant didelius projektus, kaip  rankovę gali prireikti apie 10 – 20  sesijų arba kojos rankovė užtruktų dar ilgiau apie 15 – 30 sesijų. Vienos sesijos trukmė 5val. Kadangi tai yra meninė kūryba, nėra būdo garantuoti, ir tiksliai apskaičiuoti kiek sesijų projektas užtruks iš anksto – kiekvienas projektas ir žmogus yra unikalus.

Visi mokėjimai priemami grynais pinigais.

Depozitas yra būtinas norint rezervuoti tatuiruotės darymo laiką ir datą. Depozitas yra sumokamas po kunsultacijos, kai yra aptariama kliento idėja ir sutariamas laikas tatuiruotės darymuisi. Prašau depozitą sumokėti per 3 dienas po konsultacijos.

 

Depozitas yra negražinamas ir bus atskaičiuotas nuo galutinės tatuiruotės sumos.

 

Sumokėti už tatuiruotę reikia  kiekvienos sesijos pabaigoje. 

 

Prieš sumokant depozitą prašau susiderinti dėl tatuiravimo depozito sumos, datos ir laiko su tatuiruočių meistru Vytautas Vy. Tai padaryti ČIA užpildant naujos tatuiruotės užklausą.

 

Depozito suma mažai tatuiruotei – 50 €. Vidutinio dydžio tatuiruotei – 100 € ir didelei iki 280 € atitinkamai pagal projektą.

 

Kai bus sutarta dėl visų tatuiruotės detalių, jums bus atsiųsta instrukcija, kaip atlikti depozito mokėjimą. 

• Sumokėtas depozitas bus atskaičiuotas nuo galutinės tatuiruotės sumos;

• Sumokėdami depozitą sutinkate su valandine kaina. Laikas  pradedamas skaičiuoti, kai aptariamas tatuiruotės dizainas ir abi pusės yra patenkintos dėl tatuiruotės dizaino. 

• Minimalios tatuiruotės kaina prasideda nuo 100 eurų. Paprastai nors ir mažą tatuiruotę padaryti – tatuiruotės pasiruošimas, ištatuiravimas ir susitvarkymas užtrunka apie valandą. Dėlto kartais rekomenduojame darytis kelias mažas tatuiruotes iš karto, norint sutaupyti sau ir meistrui laiko.

• Tatuiruotės konsultacijos yra nemokamos ir daromos gyvai  arba internetu naudojant Facebook, Skype, Gmail Hangout arba Zoom programas. Rekomenduojame pasiskirti susitikimą su visomis programomis, išskyrus Facetime, nes ji vienintelė neturi funkcijos dalintis meistrui savo kompiuterio vaizdu. Labai dažnais atvėjais darant konsultacija gali prireikti dalintis kompiuterio vaizdu, kad meistras galėtu parodyti pavyzdžius arba tam, kad padarytu Jūsų norimos tatuiruotės dizaino kompoziciją ant norimos kūno formos.

• Sumokėjus depozitą tatuiruočių meistras Vytautas Vy įsipareigoja rezervuoti Jums laiką sutartai datai ir valandai ir daryti viską, kad sutartam laikui būtų paruošta geriausia versija tatuiruotės dizaino, kokią tik pavyko sugalvoti ir būtų pasiruošęs priimti Jus punktualiai sutartu laiku. Dėja, negali atsakyti už ne jo galioje esančius trukdžius, dėl kurių gali tekti nukelti ar pavėlinti susitikimą, kaip pvz: (stichinės nelaimės, liga, draudimas tatuiruoti dėl karantino, užsitęses tatuiruotės seansas prieš jus esančio žmogaus, kūrybinis išsękimas ir gražaus dizaino nesugalvojimas t.t..). Atsiradus trukdžiams, kiekviena šalis įsipareigoja pranešti kitai šaliai. Apie iškilusius trugdžius, kaip galima anksčiau pranešti. Dėl tatuiruotės datos pakeitimo prašome informuoti ne vėliau, kaip 3 dienos iki tatuiruotės darymo

.• Tatuiruočių meistras Vytautas Vy stengsis padaryti aukščiausios kokybės tatuiruotę, bet dėl tatuiravimo pobudžio, kartais labai plonos linijos yra linkusios “išbyrėti”. Atsitikus tokiam atvėjui prašome pranešti ir tatuiruotės korekcija “pranykusiom” ar blogai sugyjusiai tatuiruotei yra NEMOKAMA.

• Nemokama korekcija yra netaikoma tiems atvėjams, kai daromasi tatuiruote tose vietose, kur beveik garantuotai tatuiruotės dažai blogai sugyja, dėl odos savybiu ir ne dėl meistro kaltės. Tokios kūno vietos, kur dažas darantis tatuiruote plonomis linijomis paprastai “išbyra” sugyjus  yra : pirštas, delnas, pėda, alkūnė, kelias ir kitos labai storos odos vietos. Darantis tatuiruotes tokiose vietose klientai yra iš anksto įspėjami apie didelę tikimybė, kad reikės darytis korekciją.

• Atvykus sutarta dieną ir laiku būkite gerai pavalge ir pailsėja. Tai padės turėti Jums jėgu ir palengvins tatuiravimosi sesija Jums ir Jūsų meistrui.• Negalima tatuiruotis, jeigu esate nėsčia ar žindote vaiką.

• Vytautas Vy naudoja vienus geriausiu pasaulyje dažų, kurie yra tinkantys ir veganams. Deja dėl per mažai atlyktu tyrimų yra neaišku ar dažai po tatuiravimosi, pateke į Jūsų kūną, negali patekti į besivystanti vaiką. Dėl saugomo sumetimų negalime tatuiruoti nėsčių ar žindančias vaikus moteris ir neatsako už dažų sukeltas reakcijas klientui.

• Asmuo sumokėjas depozitą ir nepasirodęs sutarta data ir laiku praranda depozitą ir depozitas nukeliauja padengti studijos, tatuiruotojo laiką ir išlaidas.

• Laiko ir datos priminimai nėra siunčiami. Labai prašome būti atsakingiems ir įsivesti sau priminimą į telefoną ar paštą.

Tatuiruotės priežiūra nėra sudėtinga, tačiau nepamirškite, kad tatuiruotė yra atvira žaizda, kuri turi būti laikoma švari ir apsaugota nuo infekcijos. Teisingai prižiūrima tatuiruotė užgyja vidutiniškai per 10 – 14 dienų.

  1. Padarius tatuiruote užklijuojama speciali apsauginė plėvelė, kurią  nuimkite maždaug po 1 – 3 dienų. Svarbiausią palaikyti per naktį, kad tatuiruotė nepriliptų prie patalynės ir galėtų užsitraukti. SVARBU! Jaučiant tempimo ar nemalonius jausmus sukeltus dėl užklijuotos plėvelės, svarbu ją nusiimti nieko nelaukiant!

  2. Nusiemus plėvelę, nuplaukite švelniai ranka su šiltu vandeniu ir muilu (muilas ne ūkinis ir be kvapų, spalvų, kad nekeltų alergijų), po to nuskalaukite vandeniu ir švelniai nusausinkite tatuiruotę.

  3. Patepkite visą tatuiruotės paviršių plonu sluoksniu Bepanthen plius tepalu arba studijoje parduodamu profesionaliu tatuiruotės gyjimui skirtu tepalu (tatuiruotė turi būti padengta plonu sluoksniu). Tepkite tatuiruotę  3 – 4 kartus per dieną. Nepamiškite prieš tepant nusiplauti ranku, kad  neįneštumėt į žaizdą infekcijos. SVARBU!: Nenaudoti paprasto Bepanthen tepalo! Paprastas Bethanten ir Bepanthen plius yra du skirtingi tepalai, ir paprastas Bepanthen yra netinkamas prižiūrėti tatuirutės, nes turi vaselino sudetyje, kas gali užkimšti poras ir taip pat kitas kelias netinkamas suedamasias medžiagas.

  4. Nekasykite gyjančios tatuiruotės. Jei labai stipriai niežti, paplekšnokite per tatuiruotę, bet nekasykite. Nelupkite ir nekrapštykite susidariusių šašelių. Nukasius šašą toje vietoje dažas išeis kartu su šašu ir liks balta vietą ir randas.

  5. Venkite tiesioginių saulės spindulių, nesinaudokite soliariumu. Atminkite, kad jūsų tatuiruotė yra neužgijusi ir tai yra atviras kelias infekcijai, todėl neikite į pirtis, nesimaudykite baseinuose, upėse, ežeruose ir pan. nesportuokite, kol tatuiruotė visiškai neužgis.

  6. Tatuiruotė bus užgyjus kai nusiims šašai. Nusiemus šašams tatuiruotė dar gali atrodyti blizgi. Jeigu norėtumėt pasapartinti, tatuiruotės gyjima iki kol taps visiškai matinė, galite kartą per dieną pasitempti gydomuoju kremu. 

tudijos vietą surasite paspaude šią nuorodą.

 

Dėl  Covid – 19 prašome atvykti vieniems be draugų. Laukiamasis yra skirtas tik klientams šiuo metu. 

 

Prašau negerti alkoholio kelios dienos iki tatuiruotės darymo dienos.  Vartojant alkoholį, gali sukelti stiprų kraujavimą ir to rezultate prailgėtų tatuiruotės darymosi laikas ir pasudėtingėtų tatuiruotės gyjimo procesas.

 

Prašau, atvykti gerai pailsėjus tatuiruotės darymo diena ir įpatingai SVARBU! labai gerai pavalgyti prieš atvykstant – apsisaugant nuo mažo cukraus kiekio kraujyje ( to pasekoje – apalpimo ir silpnumo). Pavalgius yra žymiai lengviau ir kūnui pakelti skausmą. 

 

Galite dėvėti atitinkamą aprangą, kuri pagelbėtų tatuiruotės darymui. Jeigu darotes ant peties tatuiruotę, galite avykti su palaidine be rankovių arba darantis ant kojų tatuiruotę, galite devėti šortus. Taip pat galite atvykus persirengti.

 

Galite atsinešti savo priešpiečius ir užkandžius. Tatuiravimas yra mažiau skausmingas ir tatuiruočių meistras gali dirbti greičiau, kai kliento kūnas yra pailsėjas ir sotus. 

 

Galit atsinešti savo vandens, coca – colos (rekomenduotina, vartoti kuop daugiau cukraus tatuiruojantis). Studija vaišina kava ir arbata. 

 

Jeigu vėluojate, prašau būtinai pranešti paštu info@vytautastattoo.com  arba telefonu +37060752276. Jeigu vėluojate daugiau nei 15min. be pranešimo susitikimas bus atšauktas ir depozitas nukeliaus padengti studijos išlaidas.

 

Jeigu nepasirodysite tatuiruotės darymosi dieną neperspėja – prarasite depozitą.

Dėl betkokių sveikatos problemų, alergijų – būtina pranešti iš anksto!

Klientas sutikdamas tatuiruotis patvirtina, kad nėra alergiškas tatuiruotės procese naudojamoms medžiagoms. Meistras Vytautas neprisiema atsakomybės už iškilusias alergines reakcijas.

 

Dėl jūsų ir kitų saugumo būtina pranešti jeigu vienas iš šių dalykų yra pritaikomas Jums: 

 

Jeigu jautėte simptomus arba turėjote kontaktą su sergančiu žmogum 14 dienų iki tatuiruotės darymosi.


Jeigu grįžote iš užsienio per paskutinęs 14 dienas.

 

Atvykus į studiją paprašysime užpildyti sveikatos formą. 

 

Jeigu turite temperatūros arba simptomu tokių kaip čiaudėjimas, kosėjimas, slogavimas, temperatūra – būtina nukelti tatuiruotės darymasi. Prašau praneškite iš anksto.

 

Šis puslapis paskutinį kartą buvo atnaujintas 2023 01 31